VIDIVENI - nie "venivici", "venividi", "vinivedi" i temu podobne.

Zamieniliśmy szyk znanego: "veni, vidi, vici" (łac. „przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem”), nie bez powodu. :) Bo jeśli coś Zobaczyłeś - "Vidi", to warto by było do nas przybyć i to zakupić - "Veni". Do czego gorąco zachęcamy. :) 

Jesteśmy sklepem z duszą i luźnym, ale nie "olewczym" podejściem. Jako klient jesteś dla nas najważniejszy i zależy nam na twoim zadowoleniu z każdych zakupów. W sklepie stacjonarnym na twoją prośbę podpowiemy Ci co aktualnie jest na topie, co dobrze na Tobie leży, a co może lepiej odpuścić. Jako sklep internetowy gwarantujemy najszybszą wysyłkę, kontakt mailowy, oraz telefoniczny w razie potrzeby. Chętnie też odpowiemy/poradzimy na twoje przemyślenia co do zakupów. Chcemy przede wszystkim stałej współpracy.

W naszej ofercie znajdziesz tylko polskie marki powiązane z kulturą hip hop. Ubrania dostajemy od polskich szwalni, uszyte z najwyższej jakości materiałów, tworzone z dokładnością, nie w pośpiechu. Każda kolekcja wychodzi w partiach i nigdy nie wraca już w takiej samej formie. Kupując u nas ubrania możesz czuć się wyjątkowo - możesz mieć na sobie coś limitowanego.

Aktualnie firmy, z którymi podjęliśmy współpracę na stałe to: BLOCX, Brain Dead Familia, Chada Proceder, Ciemna Strefa, Familia Wear, Patriotic, Prima Sort, Prosto, WSRH i więcej.

Staramy się dostosować ofertę do waszych potrzeb, czynnie udzielając się w social mediach.

Zapraszamy na nasz fp: @vidiveniHipHopShop, oraz instagram: @vidiveni_rapshop

Prowadzimy też aukcje allegro: http://allegro.pl/uzytkownik/VIDIVENI_PL

Nasz sklep stacjonarny jest na warszawskim Targówku, ul. Radzymińska 129B, nieopodal przystanku Trocka. Autobusy dojeżdżające: 120, 140, 156, 212, 262, 340, 512, 738, 190, 199. Bez problemu też zaparkujesz samochodem.