O sklepie:
VIDIVENI, bo jeśli coś Zobaczyłeś - "Vidi", to warto by było do nas przyjść i to zakupić - "Veni". Do czego gorąco zachęcamy!
Jesteśmy sklepem z duszą i luźnym, ale nie "olewczym" podejściem. 
Jako klient jesteś dla nas najważniejszy i zależy nam na Twoim zadowoleniu z każdych zakupów. 
Jako sklep internetowy gwarantujemy najszybszą wysyłkę, kontakt mailowy, oraz telefoniczny - w razie potrzeby. Chętnie też udzielimy rad co do zakupów. 
W sklepie stacjonarnym na twoją prośbę podpowiemy Ci co aktualnie jest na topie, co dobrze na Tobie leży, a co może lepiej odpuścić.  
Chcemy przede wszystkim stałej współpracy. 
W naszej ofercie znajdziesz tylko polskie marki powiązane z kulturą hip hop. Ubrania dostajemy od polskich szwalni, uszyte z najwyższej jakości materiałów, tworzone z dokładnością, nie w pośpiechu. Każda kolekcja wychodzi w partiach i nigdy nie wraca już w takiej samej formie. Kupując u nas ubrania możesz czuć się wyjątkowo - możesz mieć na sobie coś limitowanego.
Aktualnie firmy z którymi podjęliśmy współpracę na stałe to: BLOCX, Brain Dead Familia, Chada Proceder, Ciemna Strefa, Familia Wear, Patriotic, Prima Sort, PROSTO, Dudek P56, WSRH i więcej.
*Staramy się dostosować ofertę do waszych potrzeb, czynnie udzielając się w social mediach. 
Zapraszamy na nasz fp: @vidiveniHipHopShop, oraz instagram: @vidiveni_rapshop  
 
**Nasz sklep stacjonarny jest na warszawskim Targówku, ul. Radzymińska 129B, nieopodal przystanku Trocka. Autobusy dojeżdżające: 120, 140, 156, 190, 199, 212, 256, 262, 340, 412, 512, 738.
Bez problemu zaparkujesz też samochodem.